KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12702467
nr 1270 2467
Oidentifierad konstnär. Signerad, Marin. Olja på duk, 41x56 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 18:48:42
100 kr
200 kr